ספר מומלץ – "זוגיות הרמונית בתוכנו ובעולם"

“זוגיות הרמונית בתוכנו ובעולם” מאת איריס סובינסקי

מדריך לזוגיות והגשמה עצמית

זמן רב אני מחכה לרגע שאוכל לספר על הספר שכתבתי ויוצא לאור בימים אלו ממש. אני שמחה להביא כאן את דבריו של המשורר יאיר הררי, שמובאים בתחילת הספר:

“גילוי נאות”, אם אתם מחפשים ספר נוח, ספר זה אינו הכתובת בשבילכם. הספר הזה אינו “קליל”. וכנראה אינו מהסוג שתקראו בנשימה אחת באחר צהריים של שבת. הוא לא נחמד ולא מתיימר להיות קל או לבדר אתכם בשעות הפנאי. למעשה, ספר זה בא להתערב לכם בחיים. יותר נכון, הספר הזה בא ללמד אתכם לבחור את חייכם.

כן כן, אם תסכימו, תוכלו להיות המנתח הכירורגי של עצמכם ושל הזוגיות שלכם. זה יכאב. לרגעים יטלטל ויצריך מכם נאמנות לתהליך – והרבה מנוחה. אבל במקביל תמצאו איך, בבוא הזמן, אתם עצמכם מאזנים ומאירים את החיים שלכם ומאפשרים בהם התפתחות וצמיחה.

כאמור, הספר שלפניכם לא ישאיר אתכם פעורי פה למול הסיפורים והדרמה שבו וגם לא יסחף אתכם לעולם אחר.

אך אם תבחרו להשתמש בהם, הכלים וההבנות שבספר יעזרו לכם להיות הסיפור שאתם. לגלות ולהתמסר למציאות שטובה עבורכם. אם תרצו, הספר הזה בא לעזור לכם לנקות ולאוורר את חייכם מהדרמה ומהסערה ולאפשר לכם נוכחות אישית וזוגית ממוקדת ומפרה. רוצים? לבשו בגדי עבודה נוחים וקדימה נתחיל.

מוזמנים לקנות את הספר לעצמכם ולמי שאתם אוהבים.

ספרים מולצים נוספים

“מעשה האהבה” מאת בארי לונג

“אני עומד להוביל אתכם דרך מספר שלבים, תכנית שיעורים במעשה האהבה, אם תרצו לקרוא לזה כך. זהו תהליך. כל שלב הוא אמצעי, לא המטרה עצמה. ההוראות שבספר זה יקרבו אתכם יותר ויותר לאהבה של ממש, אבל אינכם יכולים לזרז את התהליך או לכפות עליו את רצונכם. הרשו לאהבה לפעול בתוככם – והיא תפעל.”

להמשך קריאה »

“ערות” מאת תמר מור סלע

הספר “ערות” נכתב על ידי תמר מור סלע, שהיא עיתונאית ויוצרת. הספר מביא את סיפוריהן האמיתיים של נשים שמשתפות את הקוראים ביחסיהן לגבי המין, המיניות והעונג ומספרות על התפתחות המיניות שלהן.

להמשך קריאה »

האם ברצונך להתנתק מהחשבון?

דילוג לתוכן