בלוג

החיים דרך עיניי

הבלוג הזה הוא מרחב שבו אני יכולה לשתף אתכם בחוויותיי מהחיים ובתובנות שאני מגיעה אליהן. אשתף אתכם בנושאים שאני פוגשת במהלך החיים, בזוגיות שלי, בזוגיות של אחרים, ואביא לפניכם את מחשבותיי בענייני חזון והגשמה, השיטה “זוגיות הרמונית”, הספר “זוגיות הרמונית בתוכנו ובעולם” ותהליכי ההתפתחות שנובעים מהשיטה ומתרומתה לאנשים שפוגשים בה.

האפשרות ליצור כאן תקשורת ישירה עימכם הינה מרגשת ופותחת שדות שיח מחברים בינינו ואל עצמנו.

מפליאה ומאיירת חיי בכל עת, מנשימה את נשמתי, משמיעה את הגיגי, יש בי אהבה בלי די
קרולינה / קנר אופיר

לחכות שמשהו יקרה

כבר חודש שהספר שלי “זוגיות הרמונית בתוכנו ובעולם” אמור לצאת. כבר 10 שנים שאני עובדת עליו וכל יום שעובר אני במתח: האם השבוע הוא כבר יֵצא? ואם לא, אז מתי? מה עוד צריך לקרות כדי שהספר יוכל סוף-סוף להופיע בעולם? אילו עוד הפתעות יחכו לי בדרך?

להמשך קריאה »

התחדשות מעוררת חיים

בחודשים האחרונים, במהלך הכנת הספר “זוגיות הרמונית בתוכנו ובעולם”, אני פוגשת בכל יום נושאים חדשים ונדרשת לעשות פעולות שמעולם לא עשיתי. בתוך המצב הזה אני מרגישה שהדם שלי רץ בוורידים, יש חיוך של ילדה על פניי ואני מרגישה כמו בגן משחקים ענקי.

להמשך קריאה »

הרפתקאות ההגשמה

זה זמן רב שאני מגשימה את השליחות שלי ואני עושה זאת בדרכים רבות ומגוונות. אירוע ההגשמה המרכזי בחיי כיום הוא הוצאת ספרי “זוגיות הרמונית בתוכנו ובעולם” והוא טומן בחובו התרגשות עצומה המערבת פעילויות חדשות שלא עשיתי אף פעם.

להמשך קריאה »

אמא’לה, זה קורה

בחודשיים האחרונים, מאז סוף שלב העריכה, כל הפעילות שקשורה לספר מחוברת לנושאים רבים שזו לי פגישתי הראשונה איתם בחיי. כל נושא שכזה דורש למידה ומעקב החלטות ורגשות שונים ואני נעה נדה ביניהם, חווה ולומדת ומרגישה שאני מתפתחת בד בבד עם ההתקדמות של הספר לקו הסיום.

להמשך קריאה »

אל הספר

הגיע הרגע שבו הרגשתי שהידע שצברתי הקשור לזוגיות ההרמונית ולריפוי של החלקים הגברי והנשי שבתת-מודע בשל לצאת לעולם. זה היה כרוך במאות שעות עבודה, ותוך כדי כך הצלחתי.

להמשך קריאה »
בלוג אישי

אני מתחילה

אני מתרגשת להתחיל את הבלוג של האתר “זוגיות הרמונית”. “אני מתרגשת” הוא משפט שגור בפי. כחוקרת של הנפש, הרגשות והזוגיות הבנתי שלכל רגש שאנו חווים

להמשך קריאה »

האם ברצונך להתנתק מהחשבון?

דילוג לתוכן