כל האירועים

רשימת ההרצאות, הסדנאות והקורסים

בהמשך מפורטים כל האירועים – הרצאות, מיני-סדנאות, סדנה ממושכת וקורסים למאמנים ולמטפלים.

ההרצאות כוללות ידע בנושאים מגוונים, והסדנאות משלבות בין העברת ידע תיאורטי להכרה ותרגול של כלים מעשיים לשיפור חיינו ביום-יום.

מטרת הסדנאות היא לייצר אפשרות מעשית לכל אדם לעזור לעצמו ולמָנוֹע הזוגיות וההגשמה העצמית שלו להתפתח באותם נושאים של הסדנאות.

מוזמנים לבחור לכם את ההרצאות והסדנאות שמעניינות אתכם, ולהירשם אליהם דרך טופס ההרשמה, או ביצירת קשר איתי בטלפון, במייל או בעזרת צור קשר.

הרצאות לאירגונים

ניתן להזמין אליכם את ההרצאות והסדנאות שמעניינות אתכם. להזמנות ושאלות בנושא ניתן ללחוץ על הכפתור או לפנות לאיריס סובינסקי בטלפון
חופש פנימי כבסיס לחיים טובים
הרצאה

הרצאה – חופש פנימי כבסיס לחיים טובים

מי לא רוצה חופש? חופש הוא אחד הערכים הבסיסיים ביותר בחיינו וכל אדם שואף שיהיה לו חופש רב ככל האפשר. הכוונה במילה חופש, על פי רוב, היא לחופש ממסגרות, חופש פעולה, זמן חופשי. חופש בחוץ. עם זאת חשוב לנו לדעת, חופש אמיתי מתקיים קודם כל בפנים, בתוכנו, והוא חיוני ליצירת חופש בחיים שלנו בחוץ.

להמשך קריאה »
סדנה

סדנה – “זוגיות הרמונית” לשיפור ביחסים בהגשמה ובאיזון

בסדנה נתחבר לחלקים הגברי והנשי שבתוכנו ונוכל לחוות בעזרתם זוגיות נעימה ומאוזנת. נראה באור חדש את יחסינו עם הסביבה, ובעיקר עם בן או בת זוגנו, וייפתחו לפנינו אפשרויות חדשות לטיפול בעימותים, גם ארוכי שנים. זאת ועוד, נלמד לאזן בין הרוח לחומר בתוכנו – הגברי והנשי שבנפש – ונוכל להעצים את החיבור בין ייעוד והגשמה אישית בחיינו.

להמשך קריאה »
סדנה - זרימת אהבה בזוגיות
סדנה

סדנה – זרימת האהבה בזוגיות

זרימת האהבה בזוגיות נראית דבר מובן מאליו, ואכן היא טבעית לכולנו. עם זאת, במהלך ההיסטוריה האנושית, וגם בחיינו הפרטיים, קרו אירועים שמכבידים על זרימת האהבה הטבעית בזוגיות ואף חוסמים אותה.

להמשך קריאה »
סדנה

סדנה – שיח על חמלה והתפתחות

כשאנו מפנימים חמלה כחלק טבעי בחיינו, נפתח לנו מנעד רחב של תגובות חדשות – מבחינה רגשית והתנהגותית – לאינסוף סיטואציות שצצות במציאות שלנו. תחושת החמלה מסייעת לנו להפחית מתח וחרדה בכל מצב מאתגר מחוץ ומבית. כשאנחנו בחמלה, אנו מקבלים בשלווה את כל טווח הרגשות שלנו ומתוך כך הסבל הולך ונעלם מחיינו.

להמשך קריאה »
סדנה

סדנה – תקשורת הרמונית בזוגיות ובכלל, כלים ליצירת דו-שיח win-win

בסדנת זו נגלה, בצורה חווייתית, ממה מורכבת התקשורת שלנו עם סביבתנו. נזהה מה הם הכשלים בתקשורת שלנו עם חלק מהאנשים סביבנו ואיך להתגבר ולפתור אותם. נלמד כלים פרקטיים ליצירת דיאלוג יעיל ומקרב, שבו שני הדוברים מקבלים ומעבירים את המסרים שלהם במדויק. באופן זה יכולה להיווצר שיחה אפקטיבית גם אם לא התקיימה תקשורת זורמת עד כה.

להמשך קריאה »
סדנה

סדנה “לשחרר את החרדה מחיינו”

הסדנה תקרב אותנו אל תחושת החרדה מנקודת מבט מיוחדת, ובעקבות זאת נוכל לשנות את יחסינו איתה ולפתח את היכולת להשתחרר ממנה. נלמד מדוע ובאילו מצבים היא צצה בחיינו, אילו כלים, מתוך הכוחות הפנימיים שלנו, יכולים לבוא לעזרתנו בהרגעת החרדה ובשחרור שלה כשהיא מופיעה.

להמשך קריאה »
הרצאה

הרצאה – שותפות ושיתוף פעולה בזוגיות

אחד המרכיבים החשובים בזוגיות הוא השותפות. מאחורי המילה שותפות יושבת הציפייה שאנו ובן זוגנו נפעל בשיתוף פעולה למען המטרות שקשורות בזוגיות שלנו ולא פעם אף למען ההגשמה שלנו. אבל במציאות מחכות לנו הפתעות רבות גם בנוגע להסכמה של בן זוגנו לשותפות כזו וגם בנוגע לאופן שבו הוא תופס אותה.

להמשך קריאה »
הרצאה

הרצאה – “זוגיות הרמונית” לשיפור היחסים בפנים ובחוץ

ההרצאה עוסקת בקשר שבין הזוגיות שלנו ליחסים השוררים בין החלקים ה”גברי” וה”נשי” שבתוכנו. נתוודע לחלקים החבויים האלה בנפש ונגלה איך ההיכרות עימם מביאה אותנו לזוגיות בריאה, מייצרת קירבה ואינטמיות עם בן זוגנו, מקדמת את ההגשמה שלנו ומאזנת בין כוחות הרוח והחומר שלנו.

להמשך קריאה »
הרצאה

הרצאה – ספר חדש, “זוגיות הרמונית בתוכנו ובעולם”

“זוגיות הרמונית בתוכנו ובעולם” הוא ספר חדש שתכליתו ללמד את הקוראים לרפא את הזוגיות שלהם דרך היכרות והבנה של הזוגיות שמתנהלת בתוכנו. הספר מלווה אותנו לאורך המסע העמוק אל שיפור הזוגיות הפנימית שלנו. בהרצאה נגלה כיצד ניתן לשפר זוגיות בעזרת הספר.

להמשך קריאה »
ערב תרגול

ערב תרגול זוגיות הרמונית

ערב התרגול נועד להזכיר ולהעמיק את האפשרות לשפר את הזוגיות וההגשמה שלנו בעזרת העבודה עם החלקים הגברי והנשי שבנפש. במפגש נתרגל עוד את יחסי החלקים הגברי והנשי הפנימיים שלנו ואת היכולת להיעזר בהם בחיים.

להמשך קריאה »
ערב תרגול

ערב תרגול חמלה

ערב תרגול חמלה נועד להזכיר ולחזק את האפשרות לחיות את החיים מתוך חמלה. ללמוד כיצד להביא חמלה למצבים שונים בחיינו, כדי להקל את חיינו ולשפר את הקשרים שלנו עם הזולת.

להמשך קריאה »
הרצאה

הרצאה – תקשורת הרמונית

תקשורת הרמונית מבוססת על הכרה וכיבוד הצרכים הבסיסיים של בני השיח. ניהול כזה של תקשורת ייתן מענה לצרכים הבסיסיים של שני הצדדים בשיחה – תקשורת win-win. בני זוג שמבקשים לשפר את הזוגיות שלהם, יפיקו תועלת רבה מההרצאה על התקשורת ההרמונית.

להמשך קריאה »

האם ברצונך להתנתק מהחשבון?

דילוג לתוכן