האירועים הקרובים

דף זה כולל את האירועים שמתקיימים בזמן הקרוב. מטרתו לרכז את כל ההרצאות, הסדנאות, ערבי התרגול ועוד שכבר מתוכננים, כדי שתוכלו לבחור באלו שמעניינים ומתאימים לכם וכדי להבטיח את מקומכם. לשאלות נוספות על האירועים ניתן לפנות אליי בטלפון, במייל או דרך צור קשר באתר.

רשימת אירועים

זרימת האהבה בזוגיות נראית דבר מובן מאליו, ואכן היא טבעית לכולנו. עם זאת, במהלך ההיסטוריה האנושית, וגם בחיינו הפרטיים, קרו אירועים שמכבידים על זרימת האהבה הטבעית בזוגיות ואף חוסמים אותה.

The purpose of this workshop is to help us achieve happy and balanced relationships, through connecting with the inner masculine and feminine parts of our psyche.

The flow of love in relationships seems obvious and natural for all of us. But historically and even personally we all encountered events that have held back or even blocked the natural flow of love in our relationships.

ערב תרגול חמלה נועד להזכיר ולחזק את האפשרות לחיות את החיים מתוך חמלה. ללמוד כיצד להביא חמלה למצבים שונים בחיינו, כדי להקל את חיינו ולשפר את הקשרים שלנו עם הזולת.

מי לא רוצה חופש? חופש הוא אחד הערכים הבסיסיים ביותר בחיינו וכל אדם שואף שיהיה לו חופש רב ככל האפשר. הכוונה במילה חופש, על פי רוב, היא לחופש ממסגרות, חופש פעולה, זמן חופשי. חופש בחוץ. עם זאת חשוב לנו לדעת, חופש אמיתי מתקיים קודם כל בפנים, בתוכנו, והוא חיוני ליצירת חופש בחיים שלנו בחוץ.

* ההשתתפות בהרצאה החינמית מותנית בהרשמה לדיוור.

ערב התרגול נועד להזכיר ולהעמיק את האפשרות לשפר את הזוגיות וההגשמה שלנו בעזרת העבודה עם החלקים הגברי והנשי שבנפש. במפגש נתרגל עוד את יחסי החלקים הגברי והנשי הפנימיים שלנו ואת היכולת להיעזר בהם בחיים.

בסדנה נתחבר לחלקים הגברי והנשי שבתוכנו ונוכל לחוות בעזרתם זוגיות נעימה ומאוזנת. נראה באור חדש את יחסינו עם הסביבה, ובעיקר עם בן או בת זוגנו, וייפתחו לפנינו אפשרויות חדשות לטיפול בעימותים, גם ארוכי שנים. זאת ועוד, נלמד לאזן בין הרוח לחומר בתוכנו – הגברי והנשי שבנפש – ונוכל להעצים את החיבור בין ייעוד והגשמה אישית בחיינו.

אחד המרכיבים החשובים בזוגיות הוא השותפות. מאחורי המילה שותפות יושבת הציפייה שאנו ובן זוגנו נפעל בשיתוף פעולה למען המטרות שקשורות בזוגיות שלנו ולא פעם אף למען ההגשמה שלנו. אבל במציאות מחכות לנו הפתעות רבות גם בנוגע להסכמה של בן זוגנו לשותפות כזו וגם בנוגע לאופן שבו הוא תופס אותה.

* ההשתתפות בהרצאה החינמית מותנית בהרשמה לדיוור.

אחרי כמעט עשור הספר סוף-סוף יוצא לאור! ערב השקה חגיגי לכבוד צאת ספרה של איריס סובינסקי “זוגיות הרמונית בתוכנו ובעולם – מדריך לזוגיות והגשמה עצמית”. כולם מוזמנים!

ההרצאה “להיות אינדיבידואל בתוך זוגיות” מכוונת אל אחד האתגרים הגדולים של תקופתנו. פעם הייתה זוגיות מסוג מסוים, שהתאימה לעבר, ואז משהו השתנה בנו ונהפכנו לאינדיבידואלים. מאז נראֶה שנושא הזוגיות מסתבך. האם שני האלמנטים האלה, אינדיבידואל וזוגיות, יכולים להתחבר באופן מיטבי?

* ההשתתפות בהרצאה החינמית מותנית בהרשמה לדיוור.

אם גם אתם רוצים לחיות מתוך תחושת רוגע, סיפוק ושלמות פנימית עם עצמכם ועם הסובבים אתכם, כדאי לכם להכיר את החמלה. כאשר אנו מתרגלים ומשלבים את החמלה באופן שוטף בחיינו, אנו מקבלים אפשרויות חדשות ונפלאות של תגובות רגשיות ושל התנהגויות חדשות לסיטואציות רבות שאנו פוגשים. 

בסדנת זו נגלה, בצורה חווייתית, ממה מורכבת התקשורת שלנו עם סביבתנו. נזהה מה הם הכשלים בתקשורת שלנו עם חלק מהאנשים סביבנו ואיך להתגבר ולפתור אותם. נלמד כלים פרקטיים ליצירת דיאלוג יעיל ומקרב, שבו שני הדוברים מקבלים ומעבירים את המסרים שלהם במדויק. באופן זה יכולה להיווצר שיחה אפקטיבית גם אם לא התקיימה תקשורת זורמת עד כה.

בהרצאה “חופש ותלות בזוגיות” נכיר סוגים שונים של תלות שמתקיימת בין בני זוג, את ההשפעות שיש למצבי תלות על איכות הזוגיות ומה ניתן לעשות כדי לשפר את הזוגיות. ההרצאה מתאימה לכל מי שמתעניין בזוגיות ושואף להפוך אותה לכוח עוזר ומקדם בחיים.

* ההשתתפות בהרצאה החינמית מותנית בהרשמה לדיוור.

ערב התרגול נועד להזכיר ולהעמיק את האפשרות לשפר את הזוגיות וההגשמה שלנו בעזרת העבודה עם החלקים הגברי והנשי שבנפש. במפגש נתרגל עוד את יחסי החלקים הגברי והנשי הפנימיים שלנו ואת היכולת להיעזר בהם בחיים.

האם ברצונך להתנתק מהחשבון?

דילוג לתוכן