ספרים מומלצים

ספרים שעזרו לי בדרך

הספרים שאני מביאה לכאן הם ספרים שעזרו לי בדרך ואני רואה בהם כלים לתהליכי ההתפתחות שאנו עוברים. חלק מהם מביאים ידע וחלקם מאפשרים לחוות חוויה שמעשירה את החיים ומעניקה לנו כוח להמשך.

בנוסף, אני רואה את החשיבות שעשויה להיות לספרים למי שעדיין לא קראו אותם וייתכן שהקריאה תעזור להם. הבאת הספרים לידיעתכם בתקווה שהם יתרמו לכם, זהו תפקידו של החלק הזה.

“מעשה האהבה” מאת בארי לונג

“אני עומד להוביל אתכם דרך מספר שלבים, תכנית שיעורים במעשה האהבה, אם תרצו לקרוא לזה כך. זהו תהליך. כל שלב הוא אמצעי, לא המטרה עצמה. ההוראות שבספר זה יקרבו אתכם יותר ויותר לאהבה של ממש, אבל אינכם יכולים לזרז את התהליך או לכפות עליו את רצונכם. הרשו לאהבה לפעול בתוככם – והיא תפעל.”

להמשך קריאה »

“ערות” מאת תמר מור סלע

הספר “ערות” נכתב על ידי תמר מור סלע, שהיא עיתונאית ויוצרת. הספר מביא את סיפוריהן האמיתיים של נשים שמשתפות את הקוראים ביחסיהן לגבי המין, המיניות והעונג ומספרות על התפתחות המיניות שלהן.

להמשך קריאה »
מדבריות לחירות

“מגבריות לחירות” מאת אמנון טולידאנו

קריאת הספר מ”גבריות לחירות“, מאת הפסיכולוג אמנון טולידאנו, הייתה בו-בזמן קשה, מערערת וגם מאירת עיניים. חוויה מטלטלת רגשית שהעירה בי הבנה עמוקה של מה שקורה בעולם הגברים ואיך זה משפיע עליהם ועלינו, הנשים, באופן כל כך קטלני לעתים.

להמשך קריאה »
איך להיות גבר אלפא

“דרך גבר” מאת דייויד דיידה

“דרך גבר” יצא בישראל בהוצאת דופן של אוהד אזרחי, והוא עוסק בגבריות מסוג חדש: גבריות שיכולה להתמודד עם אתגרים בזוגיות מתוך אהבה ולא מתוך אלימות. דיידה מסביר בספרו גם את הנשיות וכיצד יש לנהל את הקשרים בין גברים לנשים.

להמשך קריאה »

האם ברצונך להתנתק מהחשבון?

דילוג לתוכן