הרצאות מוקלטות

רשימת ההרצאות המוקלטות

ההרצאות הן הזדמנות בעבורי לקחת נושא, להבין אותו לעומקו ולתת ביטוי לידע שלי באותו תחום באופן מסודר ומרוכז.

כל ההרצאות שכאן ניתנו בזום במהלך חודשים רבים. ריכזנו כאן את כל ההרצאות למען מי שכבר שמע אותן ורוצה לשוב ולהתעמק בהן וכן למי שעדיין לא שמע אותן.

מעט ידע שמלווה במעשה שווה הרבה יותר מהרבה ידע שמלווה בבטלה
ג'ובראן ח'ליל ג'ובראן

הרצאה מוקלטת – שותפות ושיתוף פעולה בזוגיות

אחד המרכיבים החשובים בזוגיות הוא השותפות. מאחורי המילה שותפות יושבת הציפייה שאנו ובן זוגנו נפעל בשיתוף פעולה למען המטרות שקשורות בזוגיות שלנו ולא פעם אף למען ההגשמה שלנו. אבל במציאות מחכות לנו הפתעות רבות גם בנוגע להסכמה של בן זוגנו לשותפות כזו וגם בנוגע לאופן שבו הוא תופס אותה.

להרצאה »

הרצאה מוקלטת – חופש ותלות בזוגיות

סוגים שונים של תלות מתקיימת בין בני זוג, בהרצאה אכיר לך את ההשפעות שיש למצבי תלות על איכות הזוגיות ומה ניתן לעשות, כדי לשפר את הזוגיות. בנוסף, נגלה מהו חופש בזוגיות, כיצד אפשר גם להיות בחופש וגם לשמור על נאמנות לבן הזוג, האם חופש יכול להתקיים במונוגמיה וכיצד ניתן להשביח את הזוגיות בעזרתו.

להרצאה »
טיפים לזוגיות טובה

הרצאה מוקלטת – זוגיות כמנוע התפתחות

בחיי הזוגיות אנו יכולים לצפות חלק מההתנהגויות, אבל קורה גם שהן מפתיעות אותנו, לעתים לטובה, ולעתים באופן לא נעים. כאשר נבין כיצד לקחת את אותם מקומות מאתגרים ולראות בהם הזדמנות להתפתחות אישית, נגלה כיצד נוצר עומק אינסופי בתחושת הזוגיות שלנו.

להרצאה »

הרצאה מוקלטת – כשהזוגיות עומדת להתפרק

יותר ויותר אני פוגשת זוגות שהגיעו לקצה הדרך, שאינם יכולים להמשיך יחד וגם אינם יודעים אם יש בכלל דרך משותפת. לפעמים אני פוגשת אותם מאוחר מדי, אחרי שנפרדו, אחרי שפירקו בית ומשפחה, וזה כואב לי. האם באמת נעשה כל מה שאפשר בניסיון לשפר את החיים והזוגיות?

להרצאה »
תקשורת הרמונית

הרצאה מוקלטת – תקשורת הרמונית

ב”תקשורת הרמונית” בחיי הזוגיות נלמד להשתמש בדו-שיח שמביא לידי ביטוי את הרגשות והצרכים הבסיסיים של שני הצדדים. תקשורת זו מביאה את בני הזוג לסיטואציה של WIN-WIN, שבה שניהם מרגישים שכל צורכיהם הבסיסיים נענים ומקרבת ביניהם.

להרצאה »
שיפור הזוגיות

הרצאה מוקלטת – זוגיות הרמונית לשיפור היחסים בפנים ובחוץ

בהרצאה נגלה כיצד בתוך נפשנו פנימה מובילים היחסים בין החלק ה”גברי” והחלק ה”נשי” את מערכות היחסים בחיינו ואת מערכת היחסים הזוגית בפרט. נבין כיצד ניהול הרמוני של היחסים בתוכנו מעצים את יכולות התקשורת שלנו, מקדם אותנו, את ההגשמה והייעוד שלנו ומאזן בין רוח לחומר בנו פנימה.

להרצאה »

הרצאה מוקלטת – ההיסטוריה של יחסי גברים ונשים והשפעתם על חיינו

בהרצאה זו נשענת איריס סובינסקי, בין היתר, על 12 ספרים בנושא היסטוריית היחסים בין הגברים והנשים בעולם. משם פורשת איריס פרשנות מרתקת על השלכות ההיסטוריה הזו על כל רובדי החיים: בנו עצמנו, ביחסינו עם בני הזוג וביחסי התקשורת שלנו עם העולם. נלמד איך אפשר לשפר את היחסים ולרפא אותם בכל הרבדים שהוזכרו.

להרצאה »
הכל עם חמלה

הרצאה מוקלטת – הכל עם חמלה

בהרצאה על חמלה נלמד מהי המשמעות של החמלה, נתבונן איך החמלה מועילה לנו בחיינו וכיצד נוכל להאיר בעזרתה כל סיטואציה הנקרית בדרכנו, כך שזו תוביל אותנו לחיים שלווים יותר, מכילים יותר ורכים יותר.

להרצאה »
איך להתמודד עם חרדה

הרצאה מוקלטת – מיהי החרדה ומה אפשר לעשות איתה

חרדה היא מנגנון מופלא, שעל פי רוב מסייע לנו במצבי חירום. כדי להבין איך היא פועלת וכדי שלא תשבש את חיינו ותהפוך לנטל עלינו, נכיר אותה מקרוב: מה מעורר אותה בתוכנו, איזה תפקיד היא ממלאה בחיינו ומה הן תוצאותיה. מתוך כך, נוביל גישה שונה ביחסנו אל החרדה, אשר תעזור לנו להפחית את הופעתה בחיינו.

להרצאה »
למה אני תמיד אשם

הרצאה מוקלטת – למה אני תמיד אשם

האם אנחנו תמיד אשמים? אם גם אתם חשים שהנכם אשמים תמיד – הרצאה זו מיועדת לכם ולאנשים בסביבתכם. בהרצאה נבין ממה נובעת תחושת האשמה ונוכל לבחור – מתוך מודעות – גישה אחרת שתשחרר אותנו ממנה או שתצמצם את נוכחותה בחיינו.

להרצאה »

האם ברצונך להתנתק מהחשבון?

דילוג לתוכן