ערב השקה לספר

ערב השקה לספר

הספר “זוגיות הרמונית בתוכנו ובעולם, מדריך לזוגיות והגשמה עצמית” הופיע בעולם בצורתו המוחשית. הספר הודפס ואף חגגנו לו יום הולדת בערב השקה שהתאפשר בזכות חברים רבים ששמחו איתי על הרך הנולד.

הערב היה מרגש וכולו מלא הפתעות עבורי. זה התחיל באופן הנפלא שארגנו אותו חברים וחברות שהגיעו כדי להשתתף בהכנתו, ונמשך באורחים הרבים שבאו לשמוח יחד איתי ועם ליאורה כוחלני העורכת ובמשתתפים שעלו לבמה לדבר ולשיר.

זה היה ערב שכולו אהבה, עבור האהבה ועל האהבה וכולנו הרגשנו בה.

נדרש לי שבוע, כדי לנחות בעדינות מהגבהים שהייתי שרויה בהם, ולהגיע בחזרה אל החיים. אך לאילו חיים אני מגיעה? רק חלק מהמסע הסתיים עתה וחלקו עוד עומד לפניי, והנה עליי להגדיר מחדש את המשך דרכי.

הבוקר קמתי וחשתי ריקנות, דבר טבעי לשלב הנוכחי. זאת ועוד, אפילו הרגשתי כאילו אין בי אהבה. אבל אני ידעתי שזה הזמן לייצר עבורי את ההמשך. בדקתי בתוכי וקיבלתי סימן שאפשר להתחיל. קראתי לחלקי הנפש הגברי והנשי הפנימיים שלי להוביל אותי להמשך. יכולתי לראות בעיני רוחי את המשך המסע, יכולתי לחוש בהתרגשות העולה מתוכי, שוב חוויתי את האהבה בין החלקים הגברי והנשי שבתוכי והרגשתי את הרצון של החלק הגברי לתכנן מיד מה ניתן וצריך לעשות עכשיו עבור ההמשך.

ועכשיו החלק הגברי מתחיל להגשים את החזון שהנשי הביאה עבורו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים נוספים

להיות נחושים

מסתבר שכדי לשמר ולקדם את הדברים שחשובים לנו יש דברים שאנו צריכים לעשות. אם זו הזוגיות שלנו שבה מתעוררים מדי פעם פערים שחשוב שנפתור, אם זה הילדים שלנו שמדי פעם זקוקים שנעזור להם ונפנה עבורם מקום בעולם ואם זו ההגשמה שלנו שפוגשת את העולם וזקוקה לנו שנהיה שם ונילחם עבורה.

להמשך קריאה »

לפעול בשותפות מאפשר יותר

כאדם פרטי, נוח לי להיות במקומות מסוימים, כמו הבית והקליניקה שלי, ואפילו עוד יותר טוב – לצלול אל מעמקי התת-מודע. אולם אם כך אנהג בעניין הוצאת הספר, מי יכיר אותו? אני רואה את הספר כמו ילד שהולך לגן לראשונה בחייו וצריך להחזיק ביד של אמא, שתבוא איתו ותערוך היכרות בינו ובין העולם שמחוץ לבית.

להמשך קריאה »

לחיות את ההגשמה שלנו

יש אנשים בעלי חזון, תחושת שליחות או רעיונות רבים שחשוב להם להגשים בעולם. כשאנו במצב כזה, רוחש בתוכנו מין חוסר שקט שדוחף אותנו קדימה, להגשמה של הרעיונות שלנו. החלק הזה הוא החלק הנשי הפנימי שנמצא בתת-מודע שלנו, והוא זה שרוצה לראות את הרעיונות שלו מוגשמים בעולם.

להמשך קריאה »

לצאת לעולם

כשהספר “זוגיות הרמונית בתוכנו ובעולם” הופיע בעולם בצורתו המוחשית, הוא עדיין היה סוג של עובר. במשך חודשיים חגגנו את הולדתו, ועם זאת ניסיתי לנוח ולצבור כוחות לקראת הבאות וגם להתרגל לרעיון שהספר יצא כבר מהאינקובטור והוא עומד לפגוש את העולם.

להמשך קריאה »

האם ברצונך להתנתק מהחשבון?

דילוג לתוכן