מסע היציאה לאור של הספר “זוגיות הרמונית”

מסע היציאה לאור של הספר “זוגיות הרמונית”

אני שואלת את עצמי, מי בעצם יוצא לאור? האם הספר הוא שיוצא לאור, אני או משהו אחר?

“יציאה לאור” נושאת משמעות עמוקה. משהו שיוצא לאור בעצם יוצא מהחושך, ממקום בלתי נראה, לא מוכר, למקום גלוי ומואר כדי שיוכלו להכיר אותו, כדי שהידע יוכל לעבוד בעולם למען אנשים אחרים.

עבורי, היציאה לאור היא גם של הידע, שיוכל לעזור לעולם, גם שלי, שעד עכשיו הייתי מוסתרת למדי בתוך הקליניקה, וגם של הספר, שיסתובב מעתה ואילך בעולם ויזמין את האנשים שיקראו בספר להפנים ולהשתמש בידע שבו. הספר מחבר את מי שיקרא אותו לחלקים הגברי והנשי הפנימיים שלו ואז גם הם ייחשפו ויֵצאו לאור.

כשאני מסתכלת על זה, אני רואה חגיגה והמון אור שזורם החוצה ופנימה לתוך האנשים ואל הגברי והנשי שלהם. האור הזה מביא ריפוי לכל אחד ולכל אחת וכן לכולנו יחד. הריפוי שמביאים השיטה “זוגיות הרמונית” והספר “זוגיות הרמונית בתוכנו ובעולם” מתרחש ברבדים שונים. ריפוי הגברי והנשי בתוכנו והיחסים ביניהם מרפא קודם כל אותנו, ואז תומך בריפוי ובקידום הזוגיות שלנו ובהמשך גם בריפוי ובקידום יחסי הגברים והנשים בעולם.

אני מתפללת שכשהספר יֵצא הוא יתפזר בעולם ויביא את הריפוי שלו נועד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים נוספים

להיות נחושים

מסתבר שכדי לשמר ולקדם את הדברים שחשובים לנו יש דברים שאנו צריכים לעשות. אם זו הזוגיות שלנו שבה מתעוררים מדי פעם פערים שחשוב שנפתור, אם זה הילדים שלנו שמדי פעם זקוקים שנעזור להם ונפנה עבורם מקום בעולם ואם זו ההגשמה שלנו שפוגשת את העולם וזקוקה לנו שנהיה שם ונילחם עבורה.

להמשך קריאה »

לפעול בשותפות מאפשר יותר

כאדם פרטי, נוח לי להיות במקומות מסוימים, כמו הבית והקליניקה שלי, ואפילו עוד יותר טוב – לצלול אל מעמקי התת-מודע. אולם אם כך אנהג בעניין הוצאת הספר, מי יכיר אותו? אני רואה את הספר כמו ילד שהולך לגן לראשונה בחייו וצריך להחזיק ביד של אמא, שתבוא איתו ותערוך היכרות בינו ובין העולם שמחוץ לבית.

להמשך קריאה »

לחיות את ההגשמה שלנו

יש אנשים בעלי חזון, תחושת שליחות או רעיונות רבים שחשוב להם להגשים בעולם. כשאנו במצב כזה, רוחש בתוכנו מין חוסר שקט שדוחף אותנו קדימה, להגשמה של הרעיונות שלנו. החלק הזה הוא החלק הנשי הפנימי שנמצא בתת-מודע שלנו, והוא זה שרוצה לראות את הרעיונות שלו מוגשמים בעולם.

להמשך קריאה »

לצאת לעולם

כשהספר “זוגיות הרמונית בתוכנו ובעולם” הופיע בעולם בצורתו המוחשית, הוא עדיין היה סוג של עובר. במשך חודשיים חגגנו את הולדתו, ועם זאת ניסיתי לנוח ולצבור כוחות לקראת הבאות וגם להתרגל לרעיון שהספר יצא כבר מהאינקובטור והוא עומד לפגוש את העולם.

להמשך קריאה »

האם ברצונך להתנתק מהחשבון?

דילוג לתוכן