לפעול בשותפות מאפשר יותר

לפעול בשותפות מאפשר יותר

כאדם פרטי, נוח לי להיות במקומות מסוימים, כמו הבית והקליניקה שלי, ואפילו עוד יותר טוב – לצלול אל מעמקי התת-מודע. אולם אם כך אנהג בעניין הוצאת הספר, מי יכיר אותו? אני רואה את הספר כמו ילד שהולך לגן לראשונה בחייו וצריך להחזיק ביד של אמא, שתבוא איתו ותערוך היכרות בינו ובין העולם שמחוץ לבית. העניין הוא, כשמדובר בהוצאת ספר, אין לי את המידע הדרוש כיצד לבצע את ההיכרות הזאת ועם מי.

מהתקופות שבהן עבדתי בהיי-טק למדתי שאת מה שאיני יודעת יכולים לעשות אחרים שזה מקצועם – והרבה יותר טוב. ואמנם כך עשיתי. נעזרתי באנשי מקצוע רבים במהלך הוצאת ספרי הראשון, “זוגיות הרמונית בתוכנו ובעולם, מדריך לזוגיות והגשמה עצמית”. כל פעם בחרתי באדם המתאים ללוות אותי לפי השלב שבו היינו, הספר ואני. למשל, אילן לוי, המו”ל של הוצאת “פראג”, ליווה אותי במהלך כתיבת הספר והפקתו, ענת שן, המו”לית של הוצאת “מניפה”, ליאורה כוחלני, עורכת הספר, ועוד רבים אחרים.

בשלב הזה, שבו הספר יוצא החוצה לחנויות, אני נעזרת ביחצנית סיגל אייל, שעושה עבודה נהדרת. מצרפת לכם כמה לינקים שעוסקים בספר, שהופיעו בתקשורת כתוצאה מעבודתה של סיגל.

לשנות את הקיבעון – מאמר שלי שהתפרסם לאחרונה בעיתון “גלובס”.
הגבר שבך והאישה שבו – כתבה עליי בעיתון “לאשה” (צפורה רומן)
ליצור זוגיות מנצחת: מדריך למשתמש.ת – כתבה במגזין Spot-it (דנה קאהן)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים נוספים

בלוג 18– עמודי התווך של הזוגיות

עמודי התווך של הזוגיות

כדי שהזוגיות תוכל להתקיים ואיתה גם האהבה אנו מחויבים להתפתחות אישית כל הזמן. אם לא נתפתח, הזוגיות תדעך, הלב שלנו ייסגר וגם האהבה תרחק מאיתנו. מצד שני, כאשר אנו מחוברים לאהבה הזוגית, הרבה יותר קל לנו לעשות את ההתפתחות שלנו. ההתרחקות מהאהבה וסגירת הלב יחלישו גם את היכולת שלנו להתפתח. בעיניי, הקשר ההדדי הזה דומה לאחיזת ידיים של בני זוג שמבטאת ומשמרת את החיבור ואת האהבה.

להמשך קריאה »

זרימת האהבה בזוגיות

כמה חשובה לנו האהבה?
האהבה היא חלק מהצרכים הבסיסיים שלנו, שהינם חיוניים לקיום שלנו, ממש כמו מזון ואוויר. לאהוב וגם להיות אהובים אלה הם צרכים שבלעדיהם חיינו חסרי טעם, וחיים חסרי טעם מחלישים אותנו. טבעם של צרכים בסיסיים הוא שהיעדר של כל אחד מהם מייצר חולשה, אבל היעדרות של אהבה מחיינו מייצרת גם חולשה וגם תחושת ריקנות ששולחת אותנו שוב ושוב לחפש אהבה וזוגיות.

להמשך קריאה »

החופש להיות בהשראת מרוקו

נסעתי לאחרונה למרוקו וחזרתי אחרת. לא ציפיתי שכזו תהיה השפעתם של השבועיים האלה עליי. האם היו אלה מרחבי הטבע על שלל תצורותיו, הארכיטקטורה הייחודית והאמנות האינסופית או המפגש עם האמזיר, שהוא רוב אוכלוסיית מרוקו. הרומאים קראו להם בֶּרבֶּרים מלשון בַּרבָּרים (כך הם כינו את יריביהם), אבל מתברר שהברברים היו דווקא הרומאים.

להמשך קריאה »

להיות נחושים

מסתבר שכדי לשמר ולקדם את הדברים שחשובים לנו יש דברים שאנו צריכים לעשות. אם זו הזוגיות שלנו שבה מתעוררים מדי פעם פערים שחשוב שנפתור, אם זה הילדים שלנו שמדי פעם זקוקים שנעזור להם ונפנה עבורם מקום בעולם ואם זו ההגשמה שלנו שפוגשת את העולם וזקוקה לנו שנהיה שם ונילחם עבורה.

להמשך קריאה »

האם ברצונך להתנתק מהחשבון?

דילוג לתוכן