לפעול בשותפות מאפשר יותר

שלום יקרים ויקרות,

כאדם פרטי, נוח לי להיות במקומות מסוימים, כמו הבית והקליניקה שלי, ואפילו עוד יותר טוב – לצלול אל מעמקי התת-מודע. אולם אם כך אנהג בעניין הוצאת הספר, מי יכיר אותו? אני רואה את הספר כמו ילד שהולך לגן לראשונה בחייו וצריך להחזיק ביד של אמא, שתבוא איתו ותערוך היכרות בינו ובין העולם שמחוץ לבית. העניין הוא, כשמדובר בהוצאת ספר, אין לי את המידע הדרוש כיצד לבצע את ההיכרות הזאת ועם מי.

מהתקופות שבהן עבדתי בהיי-טק למדתי שאת מה שאיני יודעת יכולים לעשות אחרים שזה מקצועם – והרבה יותר טוב. ואמנם כך עשיתי. נעזרתי באנשי מקצוע רבים במהלך הוצאת ספרי הראשון, “זוגיות הרמונית בתוכנו ובעולם, מדריך לזוגיות והגשמה עצמית”. כל פעם בחרתי באדם המתאים ללוות אותי לפי השלב שבו היינו, הספר ואני. למשל, אילן לוי, המו”ל של הוצאת “פראג”, ליווה אותי במהלך כתיבת הספר והפקתו, ענת שן, המו”לית של הוצאת “מניפה”, ליאורה כוחלני, עורכת הספר, ועוד רבים אחרים.

בשלב הזה, שבו הספר יוצא החוצה לחנויות, אני נעזרת ביחצנית סיגל אייל, שעושה עבודה נהדרת. מצרפת לכם כמה לינקים שעוסקים בספר, שהופיעו בתקשורת כתוצאה מעבודתה של סיגל.

לשנות את הקיבעון – מאמר שלי שהתפרסם לאחרונה בעיתון “גלובס”.
הגבר שבך והאישה שבו – כתבה עליי בעיתון “לאשה” (צפורה רומן)
ליצור זוגיות מנצחת: מדריך למשתמש.ת – כתבה במגזין Spot-it (דנה קאהן)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים נוספים

להיות נחושים

מסתבר שכדי לשמר ולקדם את הדברים שחשובים לנו יש דברים שאנו צריכים לעשות. אם זו הזוגיות שלנו שבה מתעוררים מדי פעם פערים שחשוב שנפתור, אם זה הילדים שלנו שמדי פעם זקוקים שנעזור להם ונפנה עבורם מקום בעולם ואם זו ההגשמה שלנו שפוגשת את העולם וזקוקה לנו שנהיה שם ונילחם עבורה.

להמשך קריאה »

לחיות את ההגשמה שלנו

יש אנשים בעלי חזון, תחושת שליחות או רעיונות רבים שחשוב להם להגשים בעולם. כשאנו במצב כזה, רוחש בתוכנו מין חוסר שקט שדוחף אותנו קדימה, להגשמה של הרעיונות שלנו. החלק הזה הוא החלק הנשי הפנימי שנמצא בתת-מודע שלנו, והוא זה שרוצה לראות את הרעיונות שלו מוגשמים בעולם.

להמשך קריאה »

לצאת לעולם

כשהספר “זוגיות הרמונית בתוכנו ובעולם” הופיע בעולם בצורתו המוחשית, הוא עדיין היה סוג של עובר. במשך חודשיים חגגנו את הולדתו, ועם זאת ניסיתי לנוח ולצבור כוחות לקראת הבאות וגם להתרגל לרעיון שהספר יצא כבר מהאינקובטור והוא עומד לפגוש את העולם.

להמשך קריאה »

כח להמשיך

כאדם כותב, הטבע שלי הוא התכנסות, ואכן, בזמן כתיבת הספר היה לי נוח מאוד להתכנס לתוך ביתי ולכתוב. ערב ההשקה היה ההפך מזה – טבילה בעולם. זו הייתה היציאה שלי לאור עם הספר והיא נתנה לי את הכוחות להמשיך ולחשוף את הספר לעולם ולהיחשף יחד איתו. מראש ידעתי שהחלק הזה יהיה מאתגר יותר עבורי ואני שמחה שבצעד הראשון חוויתי כל כך הרבה אהבה.

להמשך קריאה »

האם ברצונך להתנתק מהחשבון?

דילוג לתוכן