לחיות את ההגשמה שלנו

לחיות את ההגשמה שלנו

יש אנשים בעלי חזון, תחושת שליחות או רעיונות רבים שחשוב להם להגשים בעולם. כשאנו במצב כזה, רוחש בתוכנו מין חוסר שקט שדוחף אותנו קדימה, להגשמה של הרעיונות שלנו. החלק הזה הוא החלק הנשי הפנימי שנמצא בתת-מודע שלנו, והוא זה שרוצה לראות את הרעיונות שלו מוגשמים בעולם.

ההגשמה של הרעיון מייצרת לנו שמחה וסיפוק, אולם בדרך אליה, כאמור, יש חוסר שקט, חוסר ביטחון, פחדים, ואם יש לאדם גם נטייה לביקורת עצמית, אז זוהי הזדמנות מעולה בשבילה להופיע. במקרה הטוב, אנחנו מודעים לעובדה שיש לנו חזון ושאנחנו רוצים להגשים אותו. אבל לא תמיד זה המצב, ולפעמים תחושת החזון או הדחף להגשמה, לא תמיד ברורים לנו, ואז עולים כל הרגשות שכרוכים בהם ומוציאים לנו את הרוח מהמפרשים.

זה לא חייב להיות ככה. הרגשות שעולים לא באים כדי לעצור את ההגשמה של החזון שלנו, אלא כדי לכוון את ההוצאה שלו לפועל. כדי שהרגשות יעזרו לנו, עלינו ללמוד כיצד לעבוד איתם בשביל להתקדם למימוש החזון או הרעיון שלנו.

למידע נוסף ניתן להקשיב להרצאה שלי “השליחות של הרגשות”.

גם אני עומדת בשלבי ההגשמה של החזון שלי: הספר “זוגיות הרמונית בתוכנו ובעולם” יצא לחנויות, עובדת איתי יחצנית נהדרת בשם סיגל אלון, שדואגת שהמדיה תכיר אותי ואותו. ענבר אילניצקי, אשת שיווק דיגיטלי, מקדמת את פרסום הספר ועוד צוות נאמן תומך בעבודתי (על כך אכתוב פוסט נפרד).

תפקידי עתה הוא להוביל את החזון, למצוא לו את המשך הדרך (לאן ממשיכים מכאן?) וכמובן – להגשים אותו בעולם עם כל העזרה הנדרשת. זה המקום שבו אני נמצאת היום, בהתבוננות ובתודה על הדרך שנעשתה, בהתפעלות ממה שקורה עכשיו ובחלימה ובדיקה של ההמשך, וזה ממש מרגש, משמח וממלא, אבל גם מעורר פחדים.

זה גם הזמן להודות לכל אלו שמלווים אותי, תומכים בי ומאמינים, כמוני, שאפשר לשפר ולרפא את היחסים בין גברים ונשים, כי זה החזון שמוביל אותי ולשם אני הולכת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים נוספים

להיות נחושים

מסתבר שכדי לשמר ולקדם את הדברים שחשובים לנו יש דברים שאנו צריכים לעשות. אם זו הזוגיות שלנו שבה מתעוררים מדי פעם פערים שחשוב שנפתור, אם זה הילדים שלנו שמדי פעם זקוקים שנעזור להם ונפנה עבורם מקום בעולם ואם זו ההגשמה שלנו שפוגשת את העולם וזקוקה לנו שנהיה שם ונילחם עבורה.

להמשך קריאה »

לפעול בשותפות מאפשר יותר

כאדם פרטי, נוח לי להיות במקומות מסוימים, כמו הבית והקליניקה שלי, ואפילו עוד יותר טוב – לצלול אל מעמקי התת-מודע. אולם אם כך אנהג בעניין הוצאת הספר, מי יכיר אותו? אני רואה את הספר כמו ילד שהולך לגן לראשונה בחייו וצריך להחזיק ביד של אמא, שתבוא איתו ותערוך היכרות בינו ובין העולם שמחוץ לבית.

להמשך קריאה »

לצאת לעולם

כשהספר “זוגיות הרמונית בתוכנו ובעולם” הופיע בעולם בצורתו המוחשית, הוא עדיין היה סוג של עובר. במשך חודשיים חגגנו את הולדתו, ועם זאת ניסיתי לנוח ולצבור כוחות לקראת הבאות וגם להתרגל לרעיון שהספר יצא כבר מהאינקובטור והוא עומד לפגוש את העולם.

להמשך קריאה »

כח להמשיך

כאדם כותב, הטבע שלי הוא התכנסות, ואכן, בזמן כתיבת הספר היה לי נוח מאוד להתכנס לתוך ביתי ולכתוב. ערב ההשקה היה ההפך מזה – טבילה בעולם. זו הייתה היציאה שלי לאור עם הספר והיא נתנה לי את הכוחות להמשיך ולחשוף את הספר לעולם ולהיחשף יחד איתו. מראש ידעתי שהחלק הזה יהיה מאתגר יותר עבורי ואני שמחה שבצעד הראשון חוויתי כל כך הרבה אהבה.

להמשך קריאה »

האם ברצונך להתנתק מהחשבון?

דילוג לתוכן