הרפתקאות ההגשמה

הרפתקאות ההגשמה

זה זמן רב שאני מגשימה את השליחות שלי ואני עושה זאת בדרכים רבות ומגוונות. אירוע ההגשמה המרכזי בחיי כיום הוא הוצאת ספרי “זוגיות הרמונית בתוכנו ובעולם” והוא טומן בחובו התרגשות עצומה המערבת פעילויות חדשות שלא עשיתי אף פעם.

מה שקורה, זה שבכל רגע עליי להחליט החלטות בנושאים שאיני מכירה כלל, כלומר למידה של תחומים חדשים לחלוטין. למזלי, אני מוקפת מומחים שמכירים את הדרך ותומכים בי וכך אני נהנית גם מהשותפות, גם מהתמיכה וגם מידע חדש שמגיע אליי. איזה מזל שנוח לי לעבוד בצוות, שאיני מתביישת לא לדעת, שאני אוהבת ללמוד דברים חדשים ושהתחדשות מזינה ולא מפחידה אותי.

מזל נוסף שנפל בחלקי הוא ההיכרות עם עבודת איזון רוח וחומר בהגשמה, שקורית בעזרת החלקים הגברי והנשי הפנימיים. בתהליך ההגשמה, גם אני, על אף הניסיון והידע שלי, מוצאת את עצמי מדי פעם נסחפת לתוך השליחות, והאיזון בחיי מתערער. אני מזהה את זה, כשאני נהיית פחות מדויקת בחיים, שוכחת דברים שהבטחתי לעשות, ונחלשת ומאבדת ריכוז. כל אלה משמשים לי רמזים כדי לומר לי שאני לא באיזון.

שליחות והגשמה – תמיד כרוכה בהן תשוקה וזה די טבעי להיסחף איתן ולתוכן ולאבד את האיזון שלנו. כשאני מבחינה שזה קורה לי, אני מיד חוזרת לגברי ולנשי הפנימיים ומבררת איתם מה המקור למצב האנרגיה שלי. בפעם האחרונה שזה קרה, הגברי אמר לי שהחזון נהדר ואינסופי אבל שהגוף שלי, החומר שממנו אני עשויה, זקוק לעוד סוגי הזנה שבלעדיהם אני נשחקת ונחלשת. מתוך המסר הזה עלה שעליי לעצור, לבדוק ולאזן את חיי מחדש, וכך אני עושה.

היכולת לבדוק בתוכי את מה שאינו מדויק, מקצרת את הזמן שבו אני חווה קושי ומאפשרת לי לייצר את מה שאני צריכה מהר יותר ומדויק יותר.

דרך חדשה לעבוד עם החלקים הגברי והנשי שבתוכנו ולשפר את התפקוד שלהם מגיעה לעולם עם ספרי, “זוגיות הרמונית בתוכנו ובעולם, מדריך לזוגיות וההגשמה העצמית”, שכתבתי במשך שנים ארוכות ושיודפס בסוף החודש. את הספר ניתן לקנות כבר עכשיו, במחיר השקה, באתר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים נוספים

בלוג 19 - זוגיות בעת מלחמה

זוגיות בזמן מלחמה

התקופה הזו, שבה אנו מצויים במלחמה, גורמת לאנשים שונים להגיב בצורות שונות.
חלק מהאנשים מגיבים למה שקרה וקורה עכשיו, אצל חלקם נפתחות טראומות מהעבר, ממגורים באזורי טילים, מזיכרונות של חדירות מחבלים לבתים או של השתתפות בקרבות. מנעד התגובות לאירועים גדול: יש אנשים ששומרים על ניתוק ויש שמקשיבים לחדשות מבוקר עד ליל. כל אדם והאופן שמבנה הנפש שלו מוביל אותו.

להמשך קריאה »
בלוג 18– עמודי התווך של הזוגיות

עמודי התווך של הזוגיות

כדי שהזוגיות תוכל להתקיים ואיתה גם האהבה אנו מחויבים להתפתחות אישית כל הזמן. אם לא נתפתח, הזוגיות תדעך, הלב שלנו ייסגר וגם האהבה תרחק מאיתנו. מצד שני, כאשר אנו מחוברים לאהבה הזוגית, הרבה יותר קל לנו לעשות את ההתפתחות שלנו. ההתרחקות מהאהבה וסגירת הלב יחלישו גם את היכולת שלנו להתפתח. בעיניי, הקשר ההדדי הזה דומה לאחיזת ידיים של בני זוג שמבטאת ומשמרת את החיבור ואת האהבה.

להמשך קריאה »

זרימת האהבה בזוגיות

כמה חשובה לנו האהבה?
האהבה היא חלק מהצרכים הבסיסיים שלנו, שהינם חיוניים לקיום שלנו, ממש כמו מזון ואוויר. לאהוב וגם להיות אהובים אלה הם צרכים שבלעדיהם חיינו חסרי טעם, וחיים חסרי טעם מחלישים אותנו. טבעם של צרכים בסיסיים הוא שהיעדר של כל אחד מהם מייצר חולשה, אבל היעדרות של אהבה מחיינו מייצרת גם חולשה וגם תחושת ריקנות ששולחת אותנו שוב ושוב לחפש אהבה וזוגיות.

להמשך קריאה »

החופש להיות בהשראת מרוקו

נסעתי לאחרונה למרוקו וחזרתי אחרת. לא ציפיתי שכזו תהיה השפעתם של השבועיים האלה עליי. האם היו אלה מרחבי הטבע על שלל תצורותיו, הארכיטקטורה הייחודית והאמנות האינסופית או המפגש עם האמזיר, שהוא רוב אוכלוסיית מרוקו. הרומאים קראו להם בֶּרבֶּרים מלשון בַּרבָּרים (כך הם כינו את יריביהם), אבל מתברר שהברברים היו דווקא הרומאים.

להמשך קריאה »

האם ברצונך להתנתק מהחשבון?

דילוג לתוכן