הרפתקאות ההגשמה

הרפתקאות ההגשמה

זה זמן רב שאני מגשימה את השליחות שלי ואני עושה זאת בדרכים רבות ומגוונות. אירוע ההגשמה המרכזי בחיי כיום הוא הוצאת ספרי “זוגיות הרמונית בתוכנו ובעולם” והוא טומן בחובו התרגשות עצומה המערבת פעילויות חדשות שלא עשיתי אף פעם.

מה שקורה, זה שבכל רגע עליי להחליט החלטות בנושאים שאיני מכירה כלל, כלומר למידה של תחומים חדשים לחלוטין. למזלי, אני מוקפת מומחים שמכירים את הדרך ותומכים בי וכך אני נהנית גם מהשותפות, גם מהתמיכה וגם מידע חדש שמגיע אליי. איזה מזל שנוח לי לעבוד בצוות, שאיני מתביישת לא לדעת, שאני אוהבת ללמוד דברים חדשים ושהתחדשות מזינה ולא מפחידה אותי.

מזל נוסף שנפל בחלקי הוא ההיכרות עם עבודת איזון רוח וחומר בהגשמה, שקורית בעזרת החלקים הגברי והנשי הפנימיים. בתהליך ההגשמה, גם אני, על אף הניסיון והידע שלי, מוצאת את עצמי מדי פעם נסחפת לתוך השליחות, והאיזון בחיי מתערער. אני מזהה את זה, כשאני נהיית פחות מדויקת בחיים, שוכחת דברים שהבטחתי לעשות, ונחלשת ומאבדת ריכוז. כל אלה משמשים לי רמזים כדי לומר לי שאני לא באיזון.

שליחות והגשמה – תמיד כרוכה בהן תשוקה וזה די טבעי להיסחף איתן ולתוכן ולאבד את האיזון שלנו. כשאני מבחינה שזה קורה לי, אני מיד חוזרת לגברי ולנשי הפנימיים ומבררת איתם מה המקור למצב האנרגיה שלי. בפעם האחרונה שזה קרה, הגברי אמר לי שהחזון נהדר ואינסופי אבל שהגוף שלי, החומר שממנו אני עשויה, זקוק לעוד סוגי הזנה שבלעדיהם אני נשחקת ונחלשת. מתוך המסר הזה עלה שעליי לעצור, לבדוק ולאזן את חיי מחדש, וכך אני עושה.

היכולת לבדוק בתוכי את מה שאינו מדויק, מקצרת את הזמן שבו אני חווה קושי ומאפשרת לי לייצר את מה שאני צריכה מהר יותר ומדויק יותר.

דרך חדשה לעבוד עם החלקים הגברי והנשי שבתוכנו ולשפר את התפקוד שלהם מגיעה לעולם עם ספרי, “זוגיות הרמונית בתוכנו ובעולם, מדריך לזוגיות וההגשמה העצמית”, שכתבתי במשך שנים ארוכות ושיודפס בסוף החודש. את הספר ניתן לקנות כבר עכשיו, במחיר השקה, באתר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים נוספים

להיות נחושים

מסתבר שכדי לשמר ולקדם את הדברים שחשובים לנו יש דברים שאנו צריכים לעשות. אם זו הזוגיות שלנו שבה מתעוררים מדי פעם פערים שחשוב שנפתור, אם זה הילדים שלנו שמדי פעם זקוקים שנעזור להם ונפנה עבורם מקום בעולם ואם זו ההגשמה שלנו שפוגשת את העולם וזקוקה לנו שנהיה שם ונילחם עבורה.

להמשך קריאה »

לפעול בשותפות מאפשר יותר

כאדם פרטי, נוח לי להיות במקומות מסוימים, כמו הבית והקליניקה שלי, ואפילו עוד יותר טוב – לצלול אל מעמקי התת-מודע. אולם אם כך אנהג בעניין הוצאת הספר, מי יכיר אותו? אני רואה את הספר כמו ילד שהולך לגן לראשונה בחייו וצריך להחזיק ביד של אמא, שתבוא איתו ותערוך היכרות בינו ובין העולם שמחוץ לבית.

להמשך קריאה »

לחיות את ההגשמה שלנו

יש אנשים בעלי חזון, תחושת שליחות או רעיונות רבים שחשוב להם להגשים בעולם. כשאנו במצב כזה, רוחש בתוכנו מין חוסר שקט שדוחף אותנו קדימה, להגשמה של הרעיונות שלנו. החלק הזה הוא החלק הנשי הפנימי שנמצא בתת-מודע שלנו, והוא זה שרוצה לראות את הרעיונות שלו מוגשמים בעולם.

להמשך קריאה »

לצאת לעולם

כשהספר “זוגיות הרמונית בתוכנו ובעולם” הופיע בעולם בצורתו המוחשית, הוא עדיין היה סוג של עובר. במשך חודשיים חגגנו את הולדתו, ועם זאת ניסיתי לנוח ולצבור כוחות לקראת הבאות וגם להתרגל לרעיון שהספר יצא כבר מהאינקובטור והוא עומד לפגוש את העולם.

להמשך קריאה »

האם ברצונך להתנתק מהחשבון?

דילוג לתוכן