אל הספר

אל הספר

הגיע הרגע (לפני יותר מ-8 שנים) שבו הרגשתי שהידע שצברתי הקשור לזוגיות ההרמונית ולריפוי של החלקים הגברי והנשי שבתת-מודע בשל לצאת לעולם. הידע היה בשל, ואני? לא ממש. הידע היה חלק ממני והחשיפה שלו לעולם הייתה עבורי חוויה מערערת.

ארבע שנים לאחר שהתחלתי לאסוף ולארגן את הידע שלי בכתיבה, חשפתי את העורכת שלי לתוכני הספר. לראשונה, מישהו ראה את כל רוחב היריעה בהקשר של עבודת הריפוי שלי. אני סומכת על העורכת לחלוטין, ובכל זאת הרגשתי שלחשוף את הידע הזה לפני מישהו אחר זה כמו להיות עירומה, וזה היה קשה.

לאט-לאט, במהלך 4 שנים נוספות, ליאורה, עורכת הספר, עזרה לי להפוך את הידע הכתוב לידע שניתן להעביר אותו גם לאחרים. זה היה כרוך במאות שעות עבודה, ותוך כדי כך הצלחתי, לאט-לאט, להתרגל לחשוף את הידע ולרעיון שהוא אכן ישרת אחרים גם כשאני לא מעורבת באופן ישיר ואיני חלק מהתהליך.

לעזרתי באו גם צוות בניית האתר שלי והקוראים של הגרסה הראשונה, ואפשרו לי להסתגל לחשיפת הידע של השיטה “זוגיות הרמונית” לפני העולם. עוזרים נוספים נכנסו לתמונה, המגיהה, הגרפיקאית וההוצאה, והנה אנחנו כבר מתקרבים לנקודה שזה אכן קורה והספר יוצא לאור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים נוספים

להיות נחושים

מסתבר שכדי לשמר ולקדם את הדברים שחשובים לנו יש דברים שאנו צריכים לעשות. אם זו הזוגיות שלנו שבה מתעוררים מדי פעם פערים שחשוב שנפתור, אם זה הילדים שלנו שמדי פעם זקוקים שנעזור להם ונפנה עבורם מקום בעולם ואם זו ההגשמה שלנו שפוגשת את העולם וזקוקה לנו שנהיה שם ונילחם עבורה.

להמשך קריאה »

לפעול בשותפות מאפשר יותר

כאדם פרטי, נוח לי להיות במקומות מסוימים, כמו הבית והקליניקה שלי, ואפילו עוד יותר טוב – לצלול אל מעמקי התת-מודע. אולם אם כך אנהג בעניין הוצאת הספר, מי יכיר אותו? אני רואה את הספר כמו ילד שהולך לגן לראשונה בחייו וצריך להחזיק ביד של אמא, שתבוא איתו ותערוך היכרות בינו ובין העולם שמחוץ לבית.

להמשך קריאה »

לחיות את ההגשמה שלנו

יש אנשים בעלי חזון, תחושת שליחות או רעיונות רבים שחשוב להם להגשים בעולם. כשאנו במצב כזה, רוחש בתוכנו מין חוסר שקט שדוחף אותנו קדימה, להגשמה של הרעיונות שלנו. החלק הזה הוא החלק הנשי הפנימי שנמצא בתת-מודע שלנו, והוא זה שרוצה לראות את הרעיונות שלו מוגשמים בעולם.

להמשך קריאה »

לצאת לעולם

כשהספר “זוגיות הרמונית בתוכנו ובעולם” הופיע בעולם בצורתו המוחשית, הוא עדיין היה סוג של עובר. במשך חודשיים חגגנו את הולדתו, ועם זאת ניסיתי לנוח ולצבור כוחות לקראת הבאות וגם להתרגל לרעיון שהספר יצא כבר מהאינקובטור והוא עומד לפגוש את העולם.

להמשך קריאה »

האם ברצונך להתנתק מהחשבון?

דילוג לתוכן