אל הספר

אל הספר

הגיע הרגע (לפני יותר מ-8 שנים) שבו הרגשתי שהידע שצברתי הקשור לזוגיות ההרמונית ולריפוי של החלקים הגברי והנשי שבתת-מודע בשל לצאת לעולם. הידע היה בשל, ואני? לא ממש. הידע היה חלק ממני והחשיפה שלו לעולם הייתה עבורי חוויה מערערת.

ארבע שנים לאחר שהתחלתי לאסוף ולארגן את הידע שלי בכתיבה, חשפתי את העורכת שלי לתוכני הספר. לראשונה, מישהו ראה את כל רוחב היריעה בהקשר של עבודת הריפוי שלי. אני סומכת על העורכת לחלוטין, ובכל זאת הרגשתי שלחשוף את הידע הזה לפני מישהו אחר זה כמו להיות עירומה, וזה היה קשה.

לאט-לאט, במהלך 4 שנים נוספות, ליאורה, עורכת הספר, עזרה לי להפוך את הידע הכתוב לידע שניתן להעביר אותו גם לאחרים. זה היה כרוך במאות שעות עבודה, ותוך כדי כך הצלחתי, לאט-לאט, להתרגל לחשוף את הידע ולרעיון שהוא אכן ישרת אחרים גם כשאני לא מעורבת באופן ישיר ואיני חלק מהתהליך.

לעזרתי באו גם צוות בניית האתר שלי והקוראים של הגרסה הראשונה, ואפשרו לי להסתגל לחשיפת הידע של השיטה “זוגיות הרמונית” לפני העולם. עוזרים נוספים נכנסו לתמונה, המגיהה, הגרפיקאית וההוצאה, והנה אנחנו כבר מתקרבים לנקודה שזה אכן קורה והספר יוצא לאור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים נוספים

בלוג 19 - זוגיות בעת מלחמה

זוגיות בזמן מלחמה

התקופה הזו, שבה אנו מצויים במלחמה, גורמת לאנשים שונים להגיב בצורות שונות.
חלק מהאנשים מגיבים למה שקרה וקורה עכשיו, אצל חלקם נפתחות טראומות מהעבר, ממגורים באזורי טילים, מזיכרונות של חדירות מחבלים לבתים או של השתתפות בקרבות. מנעד התגובות לאירועים גדול: יש אנשים ששומרים על ניתוק ויש שמקשיבים לחדשות מבוקר עד ליל. כל אדם והאופן שמבנה הנפש שלו מוביל אותו.

להמשך קריאה »
בלוג 18– עמודי התווך של הזוגיות

עמודי התווך של הזוגיות

כדי שהזוגיות תוכל להתקיים ואיתה גם האהבה אנו מחויבים להתפתחות אישית כל הזמן. אם לא נתפתח, הזוגיות תדעך, הלב שלנו ייסגר וגם האהבה תרחק מאיתנו. מצד שני, כאשר אנו מחוברים לאהבה הזוגית, הרבה יותר קל לנו לעשות את ההתפתחות שלנו. ההתרחקות מהאהבה וסגירת הלב יחלישו גם את היכולת שלנו להתפתח. בעיניי, הקשר ההדדי הזה דומה לאחיזת ידיים של בני זוג שמבטאת ומשמרת את החיבור ואת האהבה.

להמשך קריאה »

זרימת האהבה בזוגיות

כמה חשובה לנו האהבה?
האהבה היא חלק מהצרכים הבסיסיים שלנו, שהינם חיוניים לקיום שלנו, ממש כמו מזון ואוויר. לאהוב וגם להיות אהובים אלה הם צרכים שבלעדיהם חיינו חסרי טעם, וחיים חסרי טעם מחלישים אותנו. טבעם של צרכים בסיסיים הוא שהיעדר של כל אחד מהם מייצר חולשה, אבל היעדרות של אהבה מחיינו מייצרת גם חולשה וגם תחושת ריקנות ששולחת אותנו שוב ושוב לחפש אהבה וזוגיות.

להמשך קריאה »

החופש להיות בהשראת מרוקו

נסעתי לאחרונה למרוקו וחזרתי אחרת. לא ציפיתי שכזו תהיה השפעתם של השבועיים האלה עליי. האם היו אלה מרחבי הטבע על שלל תצורותיו, הארכיטקטורה הייחודית והאמנות האינסופית או המפגש עם האמזיר, שהוא רוב אוכלוסיית מרוקו. הרומאים קראו להם בֶּרבֶּרים מלשון בַּרבָּרים (כך הם כינו את יריביהם), אבל מתברר שהברברים היו דווקא הרומאים.

להמשך קריאה »

האם ברצונך להתנתק מהחשבון?

דילוג לתוכן