הסדנאות שלי

הסדנאות שלי

הסדנאות שאני מעבירה עוסקות בנושאים משמעותיים לקידום החיים שלנו, והן נוצרו ונבנו מניסיוני האישי והטיפולי.

היתרון בעבודה בקבוצה קטנה הוא שהיא מאפשרת לנו ללמוד גם מהאחרים ובכל זאת להישאר בתוך חוויה אינטימית ובטוחה, שמעצימה את האפשרות לייצר שינוי. העובדה שאנו נמצאים ביחד במשך שעות רבות, מאפשרת לי, כמנחה, לתת למשתתפים הרבה יותר ממפגשים אישיים וליצור רצף ותהליך משנה חיים.

את הסדנאות בניתי גם כדי שאוכל להעביר את התהליכים המשמעותיים הללו בזמן יחסית קצר וגם כדי לתת מענה לכל מי שמבקש לעבור תהליך עמוק במחיר הרבה יותר זול. בכל מקרה, הסדנאות מתאימות גם למי שעובר איתי תהליך אישי ושואף להעצים אותו.

הסדנאות הינן אינטימיות ומאפשרות תהליך עמוק. בסדנאות שלי אני מעבירה את הידע, ועם זאת אנו יכולים לקבל עוד גוונים של הידע מהאנשים שסביבנו.

מוזמנים לבחור לכם את הסדנה שמדברת ללבכם עכשיו וליצור איתי קשר.

בכל רגע נתון יש לנו שתי אפשרויות:
לנוע קדימה בכיוון גדילה או לנוע אחורה אל חוף מבטחים
אברהם מאסלו

סדנה – “זוגיות הרמונית” לשיפור ביחסים בהגשמה ובאיזון

בסדנה נתחבר לחלקים הגברי והנשי שבתוכנו ונוכל לחוות בעזרתם זוגיות נעימה ומאוזנת. נראה באור חדש את יחסינו עם הסביבה, ובעיקר עם בן או בת זוגנו, וייפתחו לפנינו אפשרויות חדשות לטיפול בעימותים, גם ארוכי שנים. זאת ועוד, נלמד לאזן בין הרוח לחומר בתוכנו – הגברי והנשי שבנפש – ונוכל להעצים את החיבור בין ייעוד והגשמה אישית בחיינו.

להמשך קריאה »
סדנה - זרימת אהבה בזוגיות

סדנה – זרימת האהבה בזוגיות

זרימת האהבה בזוגיות נראית דבר מובן מאליו, ואכן היא טבעית לכולנו. עם זאת, במהלך ההיסטוריה האנושית, וגם בחיינו הפרטיים, קרו אירועים שמכבידים על זרימת האהבה הטבעית בזוגיות ואף חוסמים אותה.

להמשך קריאה »

סדנה – שיח על חמלה והתפתחות

כשאנו מפנימים חמלה כחלק טבעי בחיינו, נפתח לנו מנעד רחב של תגובות חדשות – מבחינה רגשית והתנהגותית – לאינסוף סיטואציות שצצות במציאות שלנו. תחושת החמלה מסייעת לנו להפחית מתח וחרדה בכל מצב מאתגר מחוץ ומבית. כשאנחנו בחמלה, אנו מקבלים בשלווה את כל טווח הרגשות שלנו ומתוך כך הסבל הולך ונעלם מחיינו.

להמשך קריאה »

סדנה – תקשורת הרמונית בזוגיות ובכלל, כלים ליצירת דו-שיח win-win

בסדנת זו נגלה, בצורה חווייתית, ממה מורכבת התקשורת שלנו עם סביבתנו. נזהה מה הם הכשלים בתקשורת שלנו עם חלק מהאנשים סביבנו ואיך להתגבר ולפתור אותם. נלמד כלים פרקטיים ליצירת דיאלוג יעיל ומקרב, שבו שני הדוברים מקבלים ומעבירים את המסרים שלהם במדויק. באופן זה יכולה להיווצר שיחה אפקטיבית גם אם לא התקיימה תקשורת זורמת עד כה.

להמשך קריאה »

סדנה “לשחרר את החרדה מחיינו”

הסדנה תקרב אותנו אל תחושת החרדה מנקודת מבט מיוחדת, ובעקבות זאת נוכל לשנות את יחסינו איתה ולפתח את היכולת להשתחרר ממנה. נלמד מדוע ובאילו מצבים היא צצה בחיינו, אילו כלים, מתוך הכוחות הפנימיים שלנו, יכולים לבוא לעזרתנו בהרגעת החרדה ובשחרור שלה כשהיא מופיעה.

להמשך קריאה »

האם ברצונך להתנתק מהחשבון?

דילוג לתוכן