סדנה – שיח על חמלה והתפתחות

שיח על חמלה והתפתחות

אם גם אתם רוצים לחיות מתוך תחושת רוגע, סיפוק ושלמות פנימית עם עצמכם ועם הסובבים אתכם, כדאי לכם להכיר את החמלה.

חמלה היא כלי נהדר שבאמצעותו נוכל לחיות ללא סבל גם במקרים של קשיים במערכות היחסים שלנו ועם הסובבים אותנו, ובעיקר בחיי הזוגיות שלנו.  

כאשר נוכל להתנהל בחיים מתוך חמלה, נגלה שיפור והעצמה בגישתנו ובפועלנו במערכות היחסים שלנו ובכך נעניק לבני זוגנו (ולילדינו, ובעצם לכל מי שיקר לנו) מרחב שמאפשר להם להתפתח ולשגשג. בנוסף לזאת, החמלה מסירה מאיתנו את כובד האחריות שלקחנו עלינו ללא צורך.

כאשר אנו מתרגלים ומשלבים את החמלה באופן שוטף בחיינו, אנו מקבלים אפשרויות חדשות ונפלאות של תגובות רגשיות ושל התנהגויות חדשות לסיטואציות רבות שאנו פוגשים. כך יורדת רמת הלחץ והחרדה שלנו בינינו לבין עצמנו וגם עם הסביבה, וכן, הפלא ופלא, אנו נעשים שלווים יותר, מסופקים ורגועים, ותחושת הסבל בחיים שלנו הולכת ומתמוססת.

כאשר מדובר באנשים בעלי נפש רגישה ברמה גבוהה מאוד, החמלה מרככת את המפגש שלהם עם העולם ומעניקה להם את היכולת לקבל את אתגרי החיים בקלות רבה יותר.

רוצים לטעום עוד? בהקלטה של ההרצאה “הכל עם חמלה” הראיתי למה חשוב ללמוד ולהכניס חמלה לחיינו, היכנסו ותיהנו.

תוכן הסדנה

בסדנה נחווה תהליך היכרות מרתק עם החמלה ונקבל דוגמאות לסיטואציות שבהן אפשר לתרגל חמלה. לאחר מכן נתאמן כיצד אנו מיישמים בפועל את החמלה כך שתאפשר לנו להגיב באופן מיטבי ולחוש בנוח בכל מצב. נתרגל יחדיו את השימוש בחמלה כדי לחזק את יתרונותיה בחיינו באופן מעשי.

כדי לחזק ולהפנים את החמלה בתוכנו, ישולבו בסדנה שאלות ותשובות וכן שיח משותף של המשתתפים.

למען מי הסדנה?

  • לכל אדם שרוצה להיטיב את איכות חייו
  • לבעלי נפש רגישה מאוד, החולמים על תקשורת נינוחה ורוגעת עם סביבתם
  • לכל מי שחש סבל, לחץ ומתח בחייו ובמערכות היחסים שלו
  • למטפלים שמעוניינים לעבוד עם חמלה ככלי טיפולי

מה אומרים המשתתפים?

"בסדנת 'שיח על החמלה', קיבלתי ידע וכלים, יחד עם אימונים שתרגלנו. כל אלה גרמו לי לשנות את הסתכלותי וגישתי למכשולים ואתגרים בחיי – אירועים משמעותיים, אך גם כאלה שנראו לי שוליים יחסית, כמו קשיים חברתיים – ולהפוך אותם לנקודת קפיצה. אין ספק שהלמידה בסדנה יחד עם הידע העצום מאפשרים הזדמנות לשינוי בחיים והם מועברים בחוויה, חוכמה וצחוק, וכמובן – בחמלה. תודה לך!"

הסדנאות עם איריס סובינסקי הן חווייתיות ומלאות בהומור, גם אלה שעוסקות בנושאים לא קלים. מבטה המיוחד של איריס על העולם מסייע למשתתפים לראות ולחוות את הנושאים שבהם היא עוסקת בצורה שונה ומיוחדת, וכך יכולים המשתתפים בכל סדנה לרכוש יכולות וכלים פרקטיים וליישם אותם בחייהם.

עוד פרטים על הסדנה

  • הסדנה מיועדת לקבוצה של עד 10 משתתפים.
  • הסדנה כוללת 5 מפגשים שבועיים של 3 שעות (בין 19:00 ל-22:00).
  • מחיר ההשתתפות בסדנה 950 ₪.
  • מקום הסדנה: “בית זוגיות וחיים הרמוניים” שבשרון.

לקבלת הודעה על תחילת מועד הסדנה הירשמו בטופס.

על מנחת הסדנה

איריס סובינסקי היא מאמנת בשיטת ”אימון מעמקים”, מטפלת זוגית, מנחת סדנאות להתפתחות אישית ואשת היי-טק בעבר. כבר 25 שנים איריס עוסקת ומתרגלת חמלה ובודהיזם. “חמלה מבחינתי”, אומרת איריס, “היא דרך חיים וכלי להעצמה והתפתחות”.

את השיטות ”זוגיות הרמונית” ו”אימון מעמקים” פיתחה איריס סובינסקי. שיטות אלו מחברות את האדם לחלקי התת-מודע שבו. האימון עם החלקים הלא מודעים שלנו יוצר חיבור ויכולת ניהול והובלה של תבניות מחשבה ופעולה שמשפיעות על חיינו ועם זאת, לרוב, אינן נגישות לנו.

רוצים לראות עוד סדנאות ואירועים? האירועים הקרובים.
לשמוע הקלטות של הרצאות? הרצאות מוקלטות.

לבירורים והרשמה

האם ברצונך להתנתק מהחשבון?

דילוג לתוכן