ברוכים הבאים לעמוד הספר

נגן וידאו

זוגיות הרמונית בתוכנו ובעולם

מדריך אימון אישי וחדשני
לשיפור הזוגיות וההגשמה

מאת איריס סובינסקי

נגן וידאו
לסרטון הסבר לחצו על הספר

איריס סובינסקי

מאמנת אישית וזוגית, מטפלת בפתיחת חסימות רגשיות ובריפוי טראומות, מנחת קבוצות ומפתחת השיטות “זוגיות הרמונית” ו-“המפגש הפנימי”.

ההצלחה הגדולה שנחלה השיטה “זוגיות הרמונית” במשך 15 שנות עבודתה עם זוגות רבים בקליניקה שלה, הניעה את איריס לכתוב את הספר ולחשוף את השיטה לכמה שיותר אנשים.

מספרים על הספר והשיטה

שאלות ותשובות

מכיוון שהספר עוזר לשפר את המנוע הפנימי שלנו בנושא זוגיות, הוא מאפשר גם למי שלא הצליח לייצר לו זוגיות טובה עד עכשיו, להגיע לזוגיות.

התנועה הפנימית שקורא הספר חוֹוֶה מביאה אותו לשינויים התנהגותיים. הוא מדבר אחרת, חושב אחרת ומייצר מציאות אחרת גם לבן זוגו. המציאות החדשה שיחווה בן הזוג, תעזור גם לו להשתנות יחד עם השינוי שמתחולל ביחסים ביניהם

את הזוגיות הקודמת בנית מתוך מנוע פנימי, שפעל על פי ידע מסוים. אחרי קריאת הספר ותרגול הכלים מהספר המנוע הפנימי של הקורא משתנה והזוגיות הבאה שלו תיבנה מתוך מנוע חדש, שייצר זוגיות מסוג חדש.

כאשר אנו מתנהלים בזוגיות, אנו עושים זאת בדרך שאנו מכירים. קריאת הספר משנה את ההבנות שלנו על הזוגיות ואת האופן שבו אנו פועלים בתוכה, ובכך משתנה הדינמיקה בקשר הקיים. כשההתנהלות של הקורא משתנה, היא תשפיע גם על תגובתו של בן הזוג ותשנה אותה.

החלקים הגברי והנשי שבתוכנו הם חלק מאיתנו ונמצאים שם תמיד. בתוך התרבות שגדלנו בה ייתכן שהחלק שאחראי להגשמת הרעיונות נחלש. הקריאה בספר תחזק את החלק הזה ותחזיר לו את היכולת להגשים את הרעיונות.

החלקים הגברי והנשי שבתוכנו הם חלק מאיתנו ונמצאים שם תמיד. בתוך התרבות שגדלנו בה ייתכן שהחלק שאחראי להבאת רעיונות נחלש. הקריאה בספר ותרגול הכלים מהספר יחזקו את החלק הזה ויעזרו לו לחזור לתפקודו הנכון.

השינויים שנעשים בחיים עם הקריאה בספר קורים קודם כל בתוכנו, ורק אז מחלחלים אל המציאות שמחוץ לנו. מובן שכל זה נעשה רק באופן ובקצב שמתאימים במדויק לכל קורא.

מה בספר?

הדרכה

היכרות וחיבור

הסברים, דוגמאות, וכלים

ראיית היחסים

ידע פרקטי

האם ברצונך להתנתק מהחשבון?

דילוג לתוכן